Yoke

komunikator mobilny
visual_yoke

W ciągu półrocznej, bliskiej współpracy z WitFlow odkryłam, że są oni profesjonalni, ale jednocześnie biorą pod uwagę potrzeby klienta. Praca z WitFlow była przyjemnością i nie mogę się doczekać ponownej współpracy.

Nour Haj HasanYoke messenger

Yoke messenger to międzynarodowy komunikator na trzy platformy mobilne: iOS, Android i Blackberry. Ścisła i owocna współpraca z klientem z Jordanii pozwoliła po raz kolejny sprawdzić się w zdalnej pracy nad projektowaniem interakcji. Zespół WitFlow współtworzył strategię produktu i był odpowiedzialny za projekt user experience, a także wspierał działania marketingowe.

 

Podstawową przewagą konkurencyjną komunikatora był intuicyjny, ale i atrakcyjny interfejs oraz sympatyczny brand hero - żółty ludzik z innego świata. Przez ponad dwa lata dbaliśmy o każdy aspekt doświadczeń użytkowników, kładąc szczególny nacisk na intuicyjność, efektywność i wzbudzanie pozytywnych emocji. Yoke cieszył się wielką popularnością w krajach Bliskiego Wschodu, gdzie zajmował pierwsze miejsce w rankingu popularności aplikacji w App Store. Był także finalistą konkursu The Mobile Show w kategorii najlepszej aplikacji na Androida. Aplikacja powstawała we współpracy z firmą programistyczną Nomtek.Zakres prac:

  • Strategia user experience
  • Projekt funkcjonalny interfejsu na 3 platformy mobilne
  • Identyfikacja wizualna i projekt graficzny aplikacji
  • Projekt brand hero, dedykowanych awatarów i emotikonek
  • Ścisła współpraca z zespołem wdrożeniowym i bieżące konsultacje
  • Wsparcie działań sprzedażowych i promocyjnych 

2
lata

3
platformy mobilne

1
miejsce
na AppStore

58
emotikonek