Testdroid

projektowanie aplikacji dla testerów
visual_testdroid

Bitbar to fińsko-polska firma tworząca oprogramowanie do testowania aplikacji na Androida. Opracowując koncepcję ich strony produktowo-firmowej chcieliśmy pokazać nie tylko techniczny aspekt produktów, ale także ich nowatorski charakter. Owocna współpraca z firmą pozwoliła nam na podjęcie się kolejnych wyzwań - w tym projektu innowacyjnej aplikacji dla deweloperów służącej do zautomatyzowanego testowania aplikacji mobilnych.

Naszym zadaniem było uczynienie aplikacji prostą i intuicyjną, a także miłą dla oka. Zaproponowanie użytecznego rozwiązania wymagało od nas dogłębnego poznania specyfiki produktu oraz wyspecjalizowanej grupy odbiorców - programistow i testerów Android.

2
lata współpracy

Zakres prac:

  • warsztaty koncepcyjne z klientem
  • projektowanie makiet funkcjonalnych i interaktywnego prototypu
  • system identyfikacji wizualnej
  • konsultacje wdrożeniowe

WitFlow zaprojektowało kreatywną, spójną i wyróżniającą się identyfikację naszej firmy i naszych produktów. Dzięki ich znajomości użyteczności, zaangażowaniu i dbałości o szczegóły interfejsy naszych aplikacji są wysoko oceniane przez użytkowników. Zawsze można liczyć na wysoką jakość efektów dostarczanych przez projektantów WitFlow.

Jouko Kaasila COO, Bitbar

4
logotypy

1,5
roku rozwoju Testdroid